Про фітнес-клуб
ULTRAGYM

UltraGym – це простір про спорт, для спорту та в ім’я спорту.

Кожен квадратний метр просякнутий ідеєю про комфортний шляху до здорового і красивого тіла.

Професіоналізм став основним кредо клубу. І це справедливо, як щодо підбору тренерського складу, так і в оснащенні та комплектації залів.

Це місце, де можна не тільки вдосконалити тіло, зупинити час, але і виховати корисні спортивні звички у дітей. Адже ми пропонуємо спортивні заняття для всієї родини: починаючи від індивідуальних тренувань для дорослих і закінчуючи розвиваючими заняттями для дітей.

Проект клубу створювався з урахуванням всіх вимог і норм. Тому сьогодні ми маємо грамотне зонування і розташування приміщень, професійну систему вентиляції, просторі роздягальні.

Спортивні зони оснащені сучасним професійним обладнанням від провідних світових виробників.

 У залах групових занять зібрано найкраще обладнання, що дозволяє практикувати популярні фітнес-програми.

Тренерський склад нашого центру – це професіонали, які мають спортивні досягнення, мають досвід і бажанням разом з клієнтом досягати поставлених цілей.

Навіть якщо Ви вперше в тренажерному залі, у Вас немає досвіду роботи зі спортивним обладнанням, не варто хвилюватися, Вас не залишать один на один з проблемою. Поруч завжди буде черговий тренер, який готовий надати кваліфіковану допомогу і підтримку.

Ми створили максимально комфортні умови для Вашого перебування в нашому клубі, тут Ви знайдете все для того, щоб знайти здоров’я, красу і внутрішню гармонію.