Тренажерна зала

UltraGym – це простір, де спорт, турбота про здоров’я клієнта і якість сервісу невіддільні одна від одної. Всі ці поняття ми вклали в основу проектування тренажерного залу загальною площею 400 кв.м.

Професійне обладнання підібрано таким чином, щоб людина будь-якого віку і рівня підготовки відчувала себе затишно в тренажерному залі і вже з першого візиту проводила ефективні тренування.

Наш принцип 3С звучить наступним чином:

Кожен тренажер в нашому залі:

– сучасний;

– відповідає світовим стандартам безпеки;

– найкомфортніший для тренувань і простий в налаштуванні.

Виходячи з цього принципу, ми вибрали найкраще устаткування ультра класу :

– вперше в Україні встановлено устаткування світового рівня виробництва Великобританії від Pulse Fitness. Усі вантажноблокові тренажери від Pulse мають унікальні кевларові ремені, які забезпечать високу точність і рівномірність розподілу навантаження на м’язи.

– вільні ваги представлені лінією Verti від компанії Інтер Атлетика. Тренажери Verti мають оригінальне виконання механізмів вантаження. У тренажерах гак-машина і жим ногами використовується маятниковий механізм. Завдяки цьому, забезпечується правильна біомеханіка руху спортсмена під час виконання вправ.

Так само зона вільних вагів оснащена широким гантельным рядом, дисками, грифами різних вагових параметрів і конфігурацій від Eleiko – лідера зі світовим ім’ям в області силового тренінгу.

Кардіозона включає 16 одиниць різного устаткування. Орбітреки, бігові доріжки, степперы, велотренажери – все підібрано з урахуванням різних потреб наших клієнтів.

Родзинкою нашої кардио зони став степпер сходового типу StarWay.

Окремо варто відмітити зону функціонального тренінгу. У клубі ULTRAGYM ця зона обладнана за усіма вимогами дисципліни, включає унікальне сучасне устаткування. Тут можуть повноцінно займатися як просто прибічники функціонального тренінгу, так і професійні кроссфитеры.

Ми запрошуємо Вас провести найпродуктивніші тренування за якісними тренажерами світового рівня.

І навіть якщо Ви уперше в тренажерному залі, у Вас немає досвіду роботи із спортивним устаткуванням – не варто хвилюватися. Поруч завжди буде черговий інструктор, який готовий надати кваліфіковану допомогу і підтримку. Окрім цього, при купівлі будь-якої карти Вам буде запропонований Ввідний Інструктаж з техніки виконання вправ на тренажерах!

Групові заняття

UltraGym – це інноваційний простір, де ми практикуємо найкращі напрямки в спорті і пропонуємо своїм клієнтам широкий вибір групових занять.

У вас завжди буде різноманітність і можливість підібрати програму під свої цілі та настрій.

Зали для групових тренувань повністю укомплектовані всім необхідним обладнанням. Всі приміщення клубу оснащені сучасною системою вентиляції. Ми дуже уважно підійшли до вибору інтер’єрних рішень, щоб відвідувачі почували себе максимально комфортно під час тренувань.

У залі Art Studio проходять основні класи, які входять у вартість карт Classic і Ultra. Для занять ми підібрали різноманітне обладнання для групових програм – це спеціальні степ платформи, фітболи, гантелі, бодібари та багато іншого.

У залі Smart Studio проводяться тренування у невеликих групах до 8 чоловік. Тут будуть представлені такі класи як бокс, сайкл, тренування з використанням функціональних петель. Зверніть увагу – для відвідування даних класів необхідна доплата на рецепції клубу.

Види групових занять в клубі «ULTRAGYM»

Для Вас доступні будь-які з 40 напрямків групових тренувань, які ми розділили на такі категорії:

Силові класи

Кардіо + сила

Танцювальні класи

Повільний фітнес

Силові класи представлені такими напрямами, як функціональний тренінг, степ аеробіка, PUMP і ін. Це зайняття націлене на тренування м’язів, приведення їх в тонус і зниження жирових відкладень на тілі. Як результат – силові класи дозволяють отримати спортивну, підтягнуту фігуру, позбавитися від зайвої ваги. Заняття проходять в інтенсивному темпі, використовується різне додаткове устаткування, таке як степ-платформи, бодібары, гантелі. Класи “Кардіо + сила” поєднують в собі інтенсивну роботу в швидкому темпі і планомірну силову роботу на усі м’язові групи. Такі тренування націлені на ефективне жироспалювання і боротьбу із зайвими сантиметрами. До цих класів відносять сайкл, Тай-бо, CrossFit, Fat Burn і ін.

Танцювальні класи – це хореографія з елементами фітнесу. Таке заняття також відмінно справляється із зайвими сантиметрами, дозволяє розвинути пластичність, гнучкість, витривалість, ритмічність, відмінно тренують м’язи усього тіла. В результаті Ви набуваєте відмінної фізичної форми, більше того, танцювальні навички не раз знадобляться вам в житті. Повільний фитнес – створений для тих, хто бажає підтримувати хорошу фізичну форму, але в розслабленішому темпі, без активних тренувань. До таких тренувань відноситься пілатес, йога, стретчинг. Окрема увага приділена тренуванням спини в класі Strong Spine (від англ. “здоровий хребет”). Плавні, текучі рухи дозволяють зняти навантаження зі спини. Проте відсутність перерв між виконанням вправ дозволяє провести повноцінне тренування, розробити м’язи, зв’язки, зміцнити тіло, зняти напругу з м’язів.

Так, різноманітність тренувальних програм в нашому клубі дійсно вражає!

Але вибір завжди залишається за вами – фітнес клуб ULTRAGYM пропонує гідний вибір групових занятть, з якого Ви завжди можете вибрати потрібні і цікаві.

Для відвідування групових класів потрібен попередній запис на рецепції клубу, за тел. 066 131 27 72 або через спеціальне мобільне застосування, яке можна встановити на Ваш телефон.

Побачимося на групових класах!

Масаж

Масаж – це одна з важливих складових оздоровчого процесу організму.

Ця процедура зміцнює, відновлює, приносить відчуття легкості і бадьорості.

А цілеспрямована дія на м’язи в комплексі із спортивними навантаженнями дозволяють посилити ефект від тренувань і швидше відновити здоровий м’язовий тонус.

Як вибрати відповідний вид масажу в клубі ULTRAGYM?

Все досить просто – слід прислухатися до ваших відчуттів і бажань.

Якщо ви хочете привести себе в тонус, поліпшити свій фізичний стан, вибирайте загальний масаж. Цей вид масажу є ефективним способом підтримки власного здоров’я і профілактики різних соматичних захворювань. Він буде корисний при необхідності усунення больового синдрому, набряклості, показаний при відновленні тканин після травми. Класичний масаж благотворно впливає на м’язи тіла, відновлюючи їх силу, підвищуючи працездатність. Крім того, маніпуляції допомагають зміцнити зв’язки і суглоби.

Якщо ви помітили прояви застійних процесів, бажаєте активізувати процес схуднення, то слід віддати перевагу лимфодренажному масажу.

Сеанс такого масажу дозволить прискорити відведення рідини з жирових тканин. Лимфодренажный масаж ліквідовує застій лімфи і регулює швидкість її відведення. Завдяки лимфодренажному масажу клітини звільняються від продуктів обміну і розпаду, обмін речовин покращується, а вага знижується.

У випадку якщо ви займаєтеся коригуванням своєї фігури, зверніть увагу на антицелюлітний масаж. Масаж спрямований на продукування колагену і еластину, так званих “білків молодості”. Також покращується відтік лімфи і циркуляції крові в проблемних зонах.

Усім прибічникам активного тренінгу, силових навантажень буде корисний спортивний масаж. Такий вид масажу сприяє поліпшенню функціонального стану спортсмена, стимулює кровообіг, що покращує виведення токсинів з тканин. Спортивний масаж здатний глибоко впливати на м’язи, розігрівати зв’язки, тим самим готуючи організм до тренувань з високими навантаженнями. Проведений після тренінгу сеанс масажу допомагає закріпити результат і зменшити больові відчуття в м’язах.

Якщо ви бажаєте поєднати користь масажу і косметичну процедуру, слід вибрати медовий масаж. За рахунок особливої техніки масажу усі біоактивні компоненти меду транспортуються в кровотік і активно включаються в обмінні процеси організму. Завдяки медовому масажу шкіра стає пружною, відновлює свої захисні, регенеративні властивості.

Хочете порадувати рідних вам людей приємною процедурою? Клуб ULTRAGYM пропонує подарункові сертифікати на масаж.

Записуйтеся на наші масажі, даруйте процедури в подарунок і будьте завжди бадьорі і здорові!

ДИТЯЧА СТУДІЯ

Ultra Gym Kids – це не просто дитяча кімната в фітнес-клубі, UGK – це унікальна освітня платформа для самих маленьких клієнтів нашого клубу, створена з любов’ю для Вас.

З повною упевненістю в тому, що Ваша дитина знаходитися в безпеці і під контролем досвідченого педагога нашій дитячій студії, Ви, можете займатися своїм фізичним розвитком в нашому спорт залі або користуватися будь-якими іншими додатковими послугами фітнес-клубу «Ultra Gym».

Наша команда готова приділити увагу дітям від 3-х років і старше. Розклад ДК побудовано таким чином, що, протягом дня, ми надаємо класи для різних вікових груп.

Дітям дошкільного віку рекомендуємо відвідувати ART класи. Ці заняття спрямовані на розвиток творчих здібностей маленьких индивидумов.

Бувають такі ситуації, коли дитині молодшому школяреві важко дається навчання в школі або ж якийсь певний предмет зі шкільної програми. І далеко не кожен батько, в силу своєї зайнятості, має можливість доопрацьовувати домашні завдання.

Команда дитячої студії готова прийти на допомогу в такій ситуації. Є спеціально відведений час для класів з підготовки ДЗ з молодшими школярами. В комфортних умовах, за допомогою кваліфікованого Педагога, ми вирішимо всі невирішені завдання з Вашими дітьми.

І наша особлива любов – освітня робота з дітьми – підлітками!

Для цієї, вже практично самостійної вікової категорії дітей, ми розробили класи, на яких пропонуємо разом вивчити такі науки як:

• етика і основи етикету;

• базові правила догляду за шкірою обличчя та тілом;

• основи збалансованого правильного харчування;

• мода та стиль;

• основи медіа грамотності;

Для виконання поставлених завдань у нас є:

• 70 Кв метрів обладнаної дитячої кімнати

• дидактичний матеріал для творчих занять

• кваліфіціровнний персонал

Програма занять адаптована під вік дітей.

Дитяча студія працює 7 днів на тиждень для Вас! У вихідні дні, коли немає необхідності поспішати з робочих питань, ми пропонуємо відвідати наші Майстер Класи! У спокійній затишній обстановці Ваші діти будуть навчатися креативно відображати свої творчі думки і ідеї на практиці! І як нагорода за свою працю – все виготовлені роботи учасники зберігають собі. І вже скоро у вашому будинку, з’явиться ціла серія дитячих виробів від дитячої студії фітнес-клубу «Ultra Gym»!

Ми не даємо шаблонні завдання, ми вчимо мислити і відображати свої ідеї в творчості. ART класи включають в себе такі заняття як:

• основи живопису і робота з різними видами матеріалів для малювання (фарби, олівці, крейда, пальчикові фарби і т.д.);

• ліплення, де в роботі використовуємо не тільки звичний багатьом м’який пластилін, а також лего масу, кінетичний пісок і глину;

• аплікація, в роботу задіяні сучасні матеріали, такі як фоаміран, Катон і шерсть. Крім класичної образотворчого діяльності, в дитячій студії зібрана міні бібліотека для маленьких читачів. Це вірші К. Чуковського, і народні казки, і книги англійською мовою, і багато іншого.

Персональні тренування

Персональний тренер – це найкоротший шлях до фігури вашої мрії!

Його завдання – стежити за тим, щоб кількість завжди переходила в якість.

Персональний тренер – це людина-оркестр. Він складає план зайняття, коригує і регулює рівень навантажень, дає рекомендації стосовно живлення, режиму. Більше того, він трохи психолог, трохи строгий контролер, який пильно стежить за тим, щоб останній підхід був зроблений так само добре, як і перший.

Кому рекомендовані персональні тренування?

Якщо Ви уперше в новому залі, персональне тренування буде незамінне на перших етапах – коли ви тільки прийшли в зал. Вона дозволить вам зорієнтуватися в устаткуванні, усвідомити усі можливості, які надає фитнес клуб. Крім того, рекомендації тренера дозволять вам задати правильний темп усьому подальшому зайняттю.

Якщо Ви раніше не займалися в тренажерному залі або маєте обмеження для зайняття спортом, тренер підбирає індивідуальну програму, яка відповідає стану і потребам клієнта. Веде щоденник тренувань і завжди знаходиться поруч, щоб кожен Ваш рух був виконаний правильно і безпечно для здоров’я.

Якщо Ви регулярно відвідуєте тренажерний зал, то в цьому випадку Вам потрібний наставник, який стежитиме за якістю виконуваних вправ і мотивуватиме до досягнення максимально високих результатів.

Перш ніж приступити до тренувань, інструктор проводить тестування Вашого фізичного стану, робляться виміри тіла. На підставі отриманих даних складається план зайняття. Участь інструктора в процесі тренінгу має на увазі контроль виконання поставленого плану, дотримання техніки і механіки вправ. Також під час роботи робиться контроль стану і моніторинг адаптативных реакцій організму.

Все інструктора команди “ULTRAGYM” – професіонали своєї справи. Кожен наш тренер постійно відвідує тренінги, семінари, удосконалить свої знання новими методиками, інноваційними підходами. Їх високий професійний рівень підтверджений атестаціями, сертифікатами.

Завдяки професійному підбору вправ, увазі тренера до стану клієнта, люди з різним рівнем фізичної підготовки і станом здоров’я можуть безпечно і ефективно проводити тренування.

У фитнес клубі ULTRAGYM передбачена 2 категорії тренерів.

• Майстер- тренер – це найвища категорія інструктора, який зможе підібрати Вам програму навіть за наявності захворювань опорно-рухового апарату (грижі, протрузії, сколіоз і тд), або з будь-ким іншими особливостями організму клієнта.

• Персональний тренер – це фахівець, який якісно і професійно складе найбільш відповідний для вашого організму комплекс тренувань, допоможе розібратися із складнощами і тонкощами складання тренувального процесу, навчить правильній техніці виконання вправ.

Для отримання детальнішої інформації і ознайомлення з ціновою політикою, можете звернутися на рецепцію клубу.

Наша команда професіоналів завжди готова підтримати вас на шляху до здоров’я і краси!

BEAUTY

Ми працюємо на косметичній продукції компанії “ONmacabim” (Ізраїль).

“ONmacabim” – це професійні препарати, засновані на натуральних рослинних екстрактах, і являють собою поєднання біостимуляторів, виділених з клітин рослин, які активізують життєдіяльність клітин шкіри. Косметика не викликає звикання. Низькомолекулярний складу косметичних засобів дозволяє біологічно активним речовинам проникати в глибокі шари шкіри і працювати на клітинному рівні.

Професійна косметика “ONmacabim” входить в розряд космецевтіки і надає не тільки профілактичний догляд за шкірою, здатний уповільнити процеси старіння, а й має виражену терапевтичну дію. Дозволяє вирішити ряд косметологічних проблем, таких як сухість, порушення ліпідного бар’єру, фотостаріння, зморшки, в’ялість шкіри, акне, постакне, купероз, гіперпігментація і ін. Великий вибір косметичних засобів забезпечує індивідуальний підхід, з урахуванням потреб шкіри, і рішення різних естетичних завдань.

Назва процедур, які ми пропонуємо:

• Очищення;

• Косметичні маски;

• Масажі;

• Апаратні методики;

• Хімічні пілінги;

• Чистка обличчя.

Соляна печера

Галотерапія – ефективний спосіб оздоровлення організму без використання лікарських препаратів. Позитивний ефект на людський організм роблять іони, що містяться в солі, і хлориди натрію.

Відвідування соляної печери рекомендоване дорослим і особливо дітям.

7 причин відвідати нашу соляну печеру :

• Зміцнити імунітет;

• Зменшити алергічні прояви;

• Поліпшити стан шкіри;

• Очистити органи дихальної системи;

• Наситити кров киснем;

• Поліпшити роботу серцево-судинної системи;

• Підняти емоційний рівень, зняти стрес і розслабиться.

Галотерапія буде корисна дитині для зміцнення кісткової системи, допоможе впоратися із зайвою емоційною збудливістю, поліпшить ситуацію з сезонним захворюваннями, оскільки є потужною профілактикою ГРВІ.

Ми рекомендуємо проходження соляної печери курсами по 10-20 сеансів. Саме щоденне відвідування процедури дає видимий результат. Такі курси краще всього повторять 2 рази в рік.

А для комфортного перебування Ваших діток під час сеансу ми підготували мультфільми і перегляд відео контенту про живу природу.

Записуйтеся на сеанси галотерапии в нашу соляну печеру – подаруєте організму час здоров’я, релакса і тиші.

Фітнес-бар

Асортимент фітнес-бару фитнесу клубу ULTRAGYM великий. Тут Вам запропонують ароматні заварні чаї, дуже смачну каву, мінеральну воду, найсвіжіші соки і фреши, спеціальні спортивні коктейлі.

Крім того, спорт-бар має в розпорядженні великий вибір вітамінних добавок, спортивних енергетичних напоїв, жиросжигателей. Вживання цих добавок дозволить вам збільшити працездатність в залі, поліпшити кровообіг, розвантажити серцево-судинну систему під час тренування.

Фітнес-бар – це територія, що повністю відповідає ідеології фитнеса. Тут вам приготують дієтичний коктейль, спортивний енергетичний напій, який порадує своїм смаком і внесе величезний вклад в процес корекції вашої фігури, посприяє зниженню ваги і спалюванню зайвих калорій.

А тим, хто хоче побалувати себе прекрасною кавою або смачним чаєм, досвідчений бариста із задоволенням приготує чашку гарячого і ароматного напою.

І пам’ятаєте, організм потребує невеликого відпочинку після активного тренування. Ми чекаємо вас в нашому затишному фитнес-баре!